Data FechaOrdua HoraJardunaldia JornadaTokia Lugar
28-11-1917-21hLABO GO18 Puy Barral + Rubén ALbeldaKutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.
12-10-19Festival LABO XL(1) Día 3 EgunaKultur Kutxa/Convent Garden
11-10-19Festival LABO XL(1) Día 2 EgunaKultur Kutxa/Convent Garden
10-10-19Festival LABO XL(1) Día 1 EgunaKultur Kutxa/Convent Garden
19-09-1920hLABO GO17 MugMus LaborategiaKutxa Kultur Azotea, Tabakalera, Donostia.
05-09-1920hLABO XXI Conchita TouCovent Garden Azotea, Donostia.
08-09-1920hLABO GO16 Arantza Iglesias + Joana Olasagasti/Xavi GonzalezKutxa Kultur Azotea, Tabakalera, Donostia.
26-07-1920hLABO GO15 Eva GuerreroKutxa Kultur Azotea, Tabakalera, Donostia.
19-07-1920hLABO XX Amaia Lizarralde/Dorleta Urretabizkaia + 2112 ProdukzioakCovent Garden Azotea, Donostia.
12-07-1920hLABO GO14 NODE + Miren Lizeaga/Agus MartinezKutxa Kultur Azotea, Tabakalera, Donostia.
26-06-1920hLABO GO13 Xián MartinezKutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.
07-06-1920hLABO XIX Cía NoGusano + Cía Jaxt-AgCovent Garden Azotea, Donostia.
23-05-1920hLABO GO12 Beatriz ChurrucaKutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.
25-04-1919h30LABO GO11 Collectif EflirkoaKutxa Kultur Kluba, Tabakalera, Donostia.
12-04-1919h30LABO XVIII 2112 ProdukzioakCovent Garden Cripta, Donostia.
28-03-1919h30LABO GO10 Oihana Varela/TheKrowFilmsKutxa Kultur Kluba, Tabakalera, Donostia.
21-03-1919h30LABO XVII Zurrunka TeatroaCovent Garden Cripta, Donostia.
28-02-1919h30LABO GO9 Miren Lizeaga/Agus MartinezKutxa Kultur Kluba, Tabakalera, Donostia.
22-02-1919h30LABO XVI NODECovent Garden Salón/Cripta, Donostia.
27-12-1819h30LABO GO8 Nerea eta Gorka GurrutxagaKutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.
14-12-1819h30LABO XV Angela Milano + Julián PacomioCovent Garden Cripta, Donostia.
22-11-1819h30LABO GO7 Sergio NguemaKutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.
09-11-1819h30LABO XIV Companie des Vents et MareesCovent Garden Cripta, Donostia.
25-10-1820hLABO GO6 Itxaso DíazKutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.
11-10-1820hLABO XIII Amaia LizarraldeCovent Garden Cripta, Donostia.
27-09-1820hLABO GO5 Beatriz SetiénKutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.
06-09-1820hLABO XII Miren Lizeaga/Agus MartinezCovent Garden Cripta, Donostia.
24-08-1820hLABO XI Amaia Irazabal + Iñigo DierezCovent Garden Azotea, Donostia.
11-08-1820hLABO GO4 LaRutan Danza + AnakrusaKutxa Kultur Azotea, Tabakalera, Donostia.
06-07-1820hLABO X Anodino Teatroa + Iñaki CidCovent Garden Azotea, Donostia.
28-06-1820hLABO GO3 Maylis ArrabitKutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.
14-06-1820hLABO IX Jone San Martin + Emanuele SoaviCovent Garden Cripta, Donostia.
24-05-1820hLABO XVIII Pollo Rosa ProdukzioakCovent Garden Cripta, Donostia.
26-04-1820hLABO GO2 Alvaro SauKutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.
12-04-1819h30LABO VII Alvaro Sau + Parasite KolektiboaCovent Garden Cripta, Donostia.
23-03-1819h30LABO GO1 NODEKutxa Kultur Plaza, Tabakalera, Donostia.
09-03-1819h30LABO VI Oihana Varela + El ConccertinoCovent Garden Salón/Cripta, Donostia.
16-02-1819h30LABO V Amaia Elizaran + Sagari UrzaizCovent Garden Salón/Cripta, Donostia.
15-12-1719h30LABO IV Myriam Perez Cazabon + Oihana VarelaCovent Garden Salón/Cripta, Donostia.
10-11-1719h30LABO III Patio + NODECovent Garden Salón/Cripta, Donostia.
06-10-1719h30LABO II Cai Tomos/Itxaso Díaz + Thiago CohenCovent Garden Salón/Cripta, Donostia.
07-09-1719h30LABO I Jaiotz OsaCovent Garden Azotea, Donostia.
Back to Top